home

Witamy na stronie przegladarki.pl

Przeglądarka internetowa lub przeglądarka WWW (ang. Web browser) – program komputerowy służący do pobierania i wyświetlania stron internetowych udostępnianych przez serwery WWW, a także odtwarzania plików multimedialnych, często przy użyciu dodatkowych rozszerzeń, zwanych wtyczkami.

Bing przyspiesza pracę... Internet Explorera

18-10-2013
img

Najnowsza, jedenasta wersja Internet Explorera, która zadebiutuje w tym tygodniu wraz z systemem Windows 8.1, będzie błyskawicznie uruchamiała witryny, które wyszukał wcześniej dla użytkownika Bing.

 

Microsoft ogłosił istnienie nowego mechanizmu w przeglądarce Internet Explorer, który pozwoli skrócić czas oczekiwania na wczytanie i wyrenderowanie strony internetowej. Przeglądarka Microsoftu bowiem będzie pobierała w tle i renderowała witryny internetowe, które pojawiły się na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Bing po wpisaniu zapytania przez użytkownika. Dzięki temu, jeżeli użytkownik zdecyduje się je odwiedzić, mają one być dostępne błyskawicznie.

Microsoft zapewnia, że mechanizm został tak zaprojektowany, by w niezauważalnym stopniu obciążać łącze internetowe czy baterię w urządzeniu. To jednak pozwolimy sobie sprawdzić samodzielnie we własnych testach.

 

Źródło: wp.pl